Mieszkańcy osiedla Chopina mają dość smrodu gumy. Urząd odpowiada
Mieszkańcy osiedla Chopina narzekają na smród gumy z firmy Stargum, zajmującej się m.in. produkcją granulatów i wyrobów z gumy. – Szkoda, że pozwolono na rozbudowę firmy w tym miejscu wtedy, […]






