Stargardzianin podczas spotkania prezydenta z mieszkańcami na os. Chopina zwrócił uwagę na sytuacje, do jakich dochodzi na terenie rekreacyjnym przy Szkole Podstawowej nr 4.
Więcej w nagraniu. Głos w sprawie poruszanej przez mieszkańca zabierają: Rafał Zając, prezydent Stargardu, Ewa Sowa, zastępca prezydenta i Emil Ubych, zastępca komendanta stargardzkiej policji.
„L
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7