25-lecie świętuje w tym roku klub zapaśniczy Feniks Pesta Stargard.
Jubileuszowa gala odbyła się 11 października w Stargardzkim Centrum Kultury. Podczas uroczystości podsumowano klubowe sukcesy, nagrodzono działaczy, trenerów i zawodników.
–To było wyjątkowe spotkanie pełne wspomnień, wzruszeń i sportowej energii – relacjonuje klub Feniks Pesta Stargard.– Wśród gości znaleźli się samorządowcy, przedsiębiorcy, trenerzy, zawodnicy, rodzice oraz przyjaciele klubu, którzy od lat tworzą historię Feniksa. Podczas gali wręczono pamiątkowe wyróżnienia i symboliczne nagrody dla tych, którzy swoją pracą, wsparciem i pasją przyczynili się do rozwoju naszej sportowej rodziny. Feniks to nie tylko klub — to ludzie, emocje i wspólna pasja. Choć rok 2025 dobiega końca, nie spoczywamy na laurach. Z każdym treningiem i startem dążymy do jeszcze większych sukcesów, bo Feniks Pesta Stargard ma duszę i ogromne sportowe serce!
Zobacz zdjęcia!
Fot. starostwo
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀