Spotkanie z mieszkańcami os. Chopina. Pytali włodarzy o toaletę i remonty dróg oraz chodników
5 października 2025
0
Komentarze
679 wyświetleń
Redakcja
About Author
Wioletta Mordasiewicz
W miniony czwartek stargardzianie mogli spotkać się oko w oko z prezydentem, jego zastępcami, dyrektorami miejskich instytucji i urzędnikami magistratu.
Mieszkańcy, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Wielkopolskiej, zgłosili problemy, z jakimi borykają się na swoim osiedlu. Posłuchaj nagrania o pomyśle budowy na os. Chopina toalety oraz oczekiwaniach związanych z remontami dróg i chodników. Kolejne materiały z tego spotkania w przygotowaniu.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7