Prezydent i jego współpracownicy spotkają się z mieszkańcami osiedla Chopina
22 września 2025
0
Komentarze
862 wyświetleń
Redakcja
About Author
Wioletta Mordasiewicz
Prezydent Stargardu Rafał Zając i jego współpracownicy zapraszają na spotkanie mieszkańców kolejnej dzielnicy.
–Tym razem wsłuchamy się w potrzeby i oczekiwania stargardzian z os. Chopina – informuje miasto. – To świetna okazja, żeby dostać odpowiedzi na konkretne pytania i przedstawić swój punkt widzenia. Widzimy się 2.10 (czwartek) o 17:00 w Szkole Podstawowej nr 4 (ul. Wielkopolska 30, sala gimnastyczna).
Spotkania z prezydentem Rafałem Zającem cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców, którzy chcą mieć realny wpływ na kształtowanie swojej okolicy. W planach są również spotkania w następnych dzielnicach.
Inf. pras.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7