Zdemolowane auto zajmuje miejsce na parkingu przy ul. Barnima. Strażnicy interweniują
Mieszkańcy Stargardu zwracają uwagę na samochód, a raczej na to, co po nim zostało, na parkingu przy ul. Barnima. Pytają czy straż miejska podejmie działanie, by go stamtąd usunąć. Pojazd […]









