Straż Miejska w Stargardzie pomoże w problemach z odpaleniem samochodów.
Dziś wielu kierowców ma zapewne problemy z otwarciem swoich samochodów. Po wczorajszym deszczu, w nocy złapał lekki mróz.
Ci, którzy mają kłopot z odpaleniem auta mogą skorzystać z pomocy Straży Miejskiej w Stargardzie.
– W sezonie zimowym jak zawsze wspieramy kierowców ze Stargardu – zaprasza Wiesław Dubij, komendant Straży Miejskiej w Stargardzie.
Funkcjonariusze mają na stanie dwa urządzenia rozruchowe.
-Wystarczy zadzwonić pod nr 986, a przybędą z pomocą właścicielom unieruchomionych aut i szybko naładują akumulatory – informuje Urząd Miejski w Stargardzie.– Tej zimy ze wsparcia straży miejskiej skorzystało już kilkudziesięciu Stargardzian.
Fot. i film UM w Stargardzie
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7