Na słupach oświetleniowych na Starym Mieście pojawiły się ogłoszenia o skupie aut. Sprawca dostał mandat i musiał ulotki z latarni usunąć.
Ulotki były naklejone m.in. na nowych latarniach na ul. Złotników. Tymczasem umieszczanie w takich miejscach wszelkich materiałów reklamowych czy informacyjnych jest zabronione.
-Przekonał się o tym ujawniony po wdrożonych przez strażników czynnościach wyjaśniających sprawca, który za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym i zobowiązany do usunięcia ogłoszeń – informuje Straż Miejska w Stargardzie.
SM w Stargardzie przypomina:
Zgodnie z art. 63a. par. 1 kw „Kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nieprzeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek albo wystawia je na widok publiczny w innym miejscu bez zgody zarządzającego tym miejscem, podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny”.
Fot. SM w Stargardzie
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7