Na sygnale

Pijany kierowca audi staranował skrzynkę energetyczną. O mało nie doszło do tragedii (akt.)

Redakcja

Redakcja

About Author

Wioletta Mordasiewicz

Groźny incydent na ul. Niepodległości w Stargardzie. Kierowca Audi na gorzowskich numerach rejestracyjnych, jadąc w kierunku Witkowa, stracił panowanie nad pojazdem i omal nie wjechał w grupę pieszych.

Samochód z dużą siłą uderzył w skrzynkę energetyczną, zarzuciło go na ul. Witkiewicza. Jak informuje nasz internauta, mężczyzna miał około 2 promili alkoholu w organizmie.

– Był pijany, zabrało go pogotowie – relacjonuje świadek zdarzenia.

Na miejscu działały służby ratunkowe. Byli tam policjanci, strażacy oraz pogotowie energetyczne, które zabezpieczyło uszkodzoną skrzynkę. 

Aktualizacja 28 maja godz. 10: 

Kierujący Audi, jadąc ul. Niepodległości skręcał w ul. Witkiewicza stracił panowanie nad pojazdem uderzając w obiekt infrastruktury elektroenergetycznej – informuje asp. Wojciech Jedrych, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. – Kierowca posiadał uprawnienia do kierowania pojazdami, jednak z uwagi na stan nietrzeźwości (1,08mg/l) zostały one zatrzymane.

Auto zostało odholowane. Ale na jezdni została plama oleju.

-Kto to teraz posprząta? – pytają okoliczni mieszkańcy. 

Fot. internauta 

"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zostaw komentarz

Może Ci się spodobać

Na sygnale

Uszkodzone urządzenia sterujące na przejeździe kolejowym w Lisowie

1 marca ok. godziny 23:30 kierowca wjechał w urządzenia sterowania ruchem na przejeździe kolejowo-drogowym na skrzyżowaniu linii kolejowej nr 202
Na sygnale

Miał znaczną ilość narkotyków

Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają