Pijany kierowca audi staranował skrzynkę energetyczną. O mało nie doszło do tragedii (akt.)
28 maja 2026
0
Komentarze
1.76K wyświetleń
Redakcja
About Author
Wioletta Mordasiewicz
Groźny incydent na ul. Niepodległości w Stargardzie. Kierowca Audi na gorzowskich numerach rejestracyjnych, jadąc w kierunku Witkowa, stracił panowanie nad pojazdem i omal nie wjechał w grupę pieszych.
Samochód z dużą siłą uderzył w skrzynkę energetyczną, zarzuciło go na ul. Witkiewicza. Jak informuje nasz internauta, mężczyzna miał około 2 promili alkoholu w organizmie.
– Był pijany, zabrało go pogotowie – relacjonuje świadek zdarzenia.
Na miejscu działały służby ratunkowe. Byli tam policjanci, strażacy oraz pogotowie energetyczne, które zabezpieczyło uszkodzoną skrzynkę.
Aktualizacja 28 maja godz. 10:
–Kierujący Audi, jadąc ul. Niepodległości skręcał w ul. Witkiewicza stracił panowanie nad pojazdem uderzając w obiekt infrastruktury elektroenergetycznej – informuje asp. Wojciech Jedrych, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. – Kierowca posiadał uprawnienia do kierowania pojazdami, jednak z uwagi na stan nietrzeźwości (1,08mg/l) zostały one zatrzymane.
Auto zostało odholowane. Ale na jezdni została plama oleju.
-Kto to teraz posprząta? – pytają okoliczni mieszkańcy.
Fot. internauta
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają