Na sygnale

Narkotyki nie trafią na rynek. Kryminalni ze Stargardu zatrzymali 45-latka

Redakcja

Redakcja

About Author

Wioletta Mordasiewicz

Blisko 268 gramów amfetaminy oraz 17 gramów marihuany zabezpieczyli policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. W sprawie zatrzymano 45-letniego mieszkańca miasta, który decyzją sądu trafił do aresztu na dwa miesiące.

Działania funkcjonariuszy były efektem pracy operacyjnej ukierunkowanej na zwalczanie przestępczości narkotykowej. Kryminalni ustalili, że jeden z mieszkańców Stargardu może przechowywać znaczne ilości środków odurzających.

Policjanci pojechali pod wytypowany adres, gdzie zastali 45-latka. Podczas przeprowadzonych czynności mundurowi ujawnili i zabezpieczyli narkotyki — niemal 268 gramów amfetaminy oraz 17 gramów marihuany.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do jednostki policji. Na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawiono mu zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych oraz środków odurzających.

Na wniosek Prokuratury Sąd Rejonowy zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy.

Fot. KPP Stargard 

 

"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zostaw komentarz

Może Ci się spodobać

Na sygnale

Uszkodzone urządzenia sterujące na przejeździe kolejowym w Lisowie

1 marca ok. godziny 23:30 kierowca wjechał w urządzenia sterowania ruchem na przejeździe kolejowo-drogowym na skrzyżowaniu linii kolejowej nr 202
Na sygnale

Miał znaczną ilość narkotyków

Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają