KP Błękitni Stargard. Sztab trenerski bez zmian, za to seria piłkarskich odejść
7 czerwca 2026
0
Komentarze
2.58K wyświetleń
Marcin Kaczan
About Author
Sezon dopiero co się zakończył, a Błękitni Stargard poinformowali już o pierwszych ruchach kadrowych.
Wiemy już, że w nowym sezonie zespół będzie prowadzony przez ten sam sztab. Pierwszym trenerem pozostaje zatem Mateusz Silewicz, jego asystentem Rafał Piotrowski, trenerem przygotowania fizycznego JakubSawczak, trenerem bramkarzy Sławomir Szczeciński, a kierownikiem Marcin Sawczak.
Podczas ostatniego meczu ligowego zakomunikowane zostało odejście czołowego snajpera, Damiana Niedojada-Bednarczyka.
Teraz poinformowano, że drużynę opuszczają też Jakub Duda, Nikodem Fiedosewicz, Krystian Sanocki, Maciej Ogielski, Maciej Ignasiak, Mateusz Piotrowski oraz Piotr Delner.
W rozgrywkach trzecioligowych trwa przerwa. Nowy sezon rozpocznie się w weekend, 1-2 sierpnia.
fot.FB Błękitni
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀