Mały chłopiec na rowerku środkiem ulicy. Interweniuje policja w Stargardzie
13 kwietnia 2026
0
Komentarze
3.59K wyświetleń
Redakcja
About Author
Wioletta Mordasiewicz
Stargardzcy policjanci zajęli się sprawą niebezpiecznego zdarzenia, do którego doszło 11 kwietnia na osiedlu Giżynek. Chodzi o małego chłopca, który poruszał się rowerkiem środkiem ulicy Spokojnej, stwarzając zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego.
Nagranie dokumentujące sytuację zostało opublikowane w internecie przez portal Piraci Drogowi. Widać na nim dziecko jadące jezdnią w kierunku starego cmentarza. Zarejestrowano również reakcję jednego z kierowców, który krzyczy do starszego chłopca znajdującego się w pobliżu, aby zabrał młodszego z drogi. Po chwili dziecko zjeżdża na pobocze. Sprawą zajęła się Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie, która prowadzi postępowanie mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.
-Prowadzimy w tej sprawie postępowanie i ustalamy okoliczności zdarzenia – informuje asp. Wojciech Jędrych, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. – Będziemy ustalać czyje to dziecko i dlaczego było bez opieki.
Policja przypomina, że dzieci powinny poruszać się po drogach wyłącznie pod opieką dorosłych, a brak nadzoru może prowadzić do poważnych konsekwencji.
Fot. screen filmu Piraci Drogowi
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają