Finału dobiegają prace związane ze stargardzkim ekomuralem, który w błyskawicznym tempie powstał na ścianie przy pl. św. Ducha w Stargardzie.
Jak obiecywał tuż przed rozpoczęciem pracy Bartosz Podlewski z Warszawy, tak jest. Mural jest piękny! Choć jeszcze zasłania go rusztowanie, to już można stwierdzić, że jest niezwykłą ozdobą miasta.