Death Cafe – edukatorka śmierci ze Stargardu spotkała się z mieszkańcami
19 czerwca 2026
0
Komentarze
1.43K wyświetleń
Redakcja
About Author
Wioletta Mordasiewicz
Pierwsze Death Cafe odbyło się wczoraj w Stargardzie w Parku Jagiellońskim. Organizatorką była Stargardzianka Agnes Tołoczmańska.
O spotkaniu autorskim z Agnes Tołoczmańską w Książnicy Stargardzkiej pisaliśmy tutaj:
Już wtedy Stargardzianka zapowiadała, że w Stargardzie zorganizuje Death Cafe, spotkanie pod chmurką z ludźmi, którzy chcą wiedzieć więcej o odchodzeniu. W czwartek takie spotkanie odbyło się w Parku Jagiellońskim. Frekwencja była niska, przyszło kilkoro młodych osób. Ale było ciekawie. Relacja filmowa znajduje się w dziale Materiały wideo.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀