Lato w pełni, a to oznacza powrót połączenia dla osób planujących wypoczynek nad jeziorem Miedwie. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Stargardzie uruchomi wakacyjną linię autobusową nr 44, która przez całe letnie miesiące będzie kursować między Stargardem a Morzyczynem.
Dzięki bezpośredniemu połączeniu pasażerowie łatwiej dotrą z miasta w okolice popularnej plaży nad Miedwiem.
Autobusy linii nr 44 rozpoczną kursowanie 1 lipca i będą dostępne dla podróżnych aż do końca wakacji. Trasa obejmie przejazd od Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego w Stargardzie do Morzyczyna. Rozkład jazdy jest na stronie przewoźnika.
Fot. MPK Stargard
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7