Interwencje

Na Brzozowej nie ma jak przejść. Chodnik nowy, problem stary

Redakcja

Redakcja

About Author

Wioletta Mordasiewicz

Na redakcyjną pocztę otrzymaliśmy interwencje mieszkanki ulicy Brzozowej. 

-Proszę o nagłośnienie sprawy, bo niestety na Brzozowej po staremu; jest nowy chodnik, stary problem – taka skarga wpłynęła na redakcyjna pocztę. – Znów auta parkują w miejscu zagrodzonego wjazdu na posesję, ograniczając swobodne przejście chodnikiem. Na tej ulicy od zawsze mieszkańcy mają problem z parkowaniem. Albo parkują na jezdni wzdłuż chodnika, na terenach zielonych przy stacji kolei wąskotorowej, albo właśnie tu. Dobrze byłoby, gdyby właściciel wjazdu wstawił tymczasowe słupki albo faktycznie straż miejska się na coś przydała. Człowiek łudził się, że po remoncie problem zniknie. Nie zniknął.

Sprawę zagradzania przejścia pieszym przekazaliśmy straży miejskiej. 

– Nasz patrol kontroluje sytuację, były tam niedawno wystawiane mandaty – mówi Wiesław Dubij, komendant Straży Miejskiej w Stargardzie. – Auta mogą stać na wjazdach, o ile nie wystają na chodnik. Strażnicy będą sprawę kontrolować. 

Fot. Internautka 

"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zostaw komentarz

Może Ci się spodobać

Interwencje

Śmietnisko za restauracją jak było, tak jest

– Tam cały czas jest to samo – mówi pani Anna ze Stargardu, która zgłosiła sprawę bałaganu naszej redakcji. –
Interwencje

Wyżłobienie w „zebrze” przy SP7

Przy Szkole Podstawowej nr 7 w Stargardzie od strony placu Majdanek jest w jezdni dosyć duże zapadlisko na przejściu dla