Narkotyki nie trafią na rynek. Kryminalni ze Stargardu zatrzymali 45-latka
8 czerwca 2026
0
Komentarze
1.76K wyświetleń
Redakcja
About Author
Wioletta Mordasiewicz
Blisko 268 gramów amfetaminy oraz 17 gramów marihuany zabezpieczyli policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. W sprawie zatrzymano 45-letniego mieszkańca miasta, który decyzją sądu trafił do aresztu na dwa miesiące.
Działania funkcjonariuszy były efektem pracy operacyjnej ukierunkowanej na zwalczanie przestępczości narkotykowej. Kryminalni ustalili, że jeden z mieszkańców Stargardu może przechowywać znaczne ilości środków odurzających.
Policjanci pojechali pod wytypowany adres, gdzie zastali 45-latka. Podczas przeprowadzonych czynności mundurowi ujawnili i zabezpieczyli narkotyki — niemal 268 gramów amfetaminy oraz 17 gramów marihuany.
Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do jednostki policji. Na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawiono mu zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych oraz środków odurzających.
Na wniosek Prokuratury Sąd Rejonowy zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy.
Fot. KPP Stargard
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają