Na sygnale

Kierowca zasłabł za kierownicą

Redakcja

Redakcja

About Author

Wioletta Mordasiewicz

Zdarzenie drogowe pod Stargardem.  Auto wypadło z drogi. 

Służby: policja, strażacy i pogotowie działały dziś na drodze między kolonią Grabowo a Stargardem. Jak informuje policja, kierowca samochodu źle się poczuł i wypadł z drogi.

-Na szczęście nic mu się nie stało – informuje asp. Wojciech Jędrych z KPP Stargard.

"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zostaw komentarz

Może Ci się spodobać

Na sygnale

Uszkodzone urządzenia sterujące na przejeździe kolejowym w Lisowie

1 marca ok. godziny 23:30 kierowca wjechał w urządzenia sterowania ruchem na przejeździe kolejowo-drogowym na skrzyżowaniu linii kolejowej nr 202
Na sygnale

Miał znaczną ilość narkotyków

Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają