Na sygnale

Żeglarz wypadł z łodzi na Miedwiu

Redakcja

Redakcja

About Author

Wioletta Mordasiewicz

Groźne zdarzenie na jeziorze Miedwie. Na wysokości Kunowa doszło do wywrócenia się jednostki żaglowej, z której wypadł żeglarz. Na pomoc ruszyły służby ratunkowe.

Przewróconą łódź zauważył inny żeglarz, który natychmiast wezwał pomoc. Na miejsce skierowano druhów z OSP Bielkowo oraz strażaków ze Stargardu. W akcji uczestniczyło również pogotowie ratunkowe.

-Poszkodowany żeglarz został wydobyty z wody i przetransportowany do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego – informuje Dariusz Zagrodzki, prezes OSP Bielkowo. – Był przytomny. 

Służby apelują o zachowanie ostrożności podczas wypoczynku nad wodą oraz sprawdzanie warunków pogodowych przed wypłynięciem na jezioro.

Fot. OSP Bielkowo

"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zostaw komentarz

Może Ci się spodobać

Na sygnale

Uszkodzone urządzenia sterujące na przejeździe kolejowym w Lisowie

1 marca ok. godziny 23:30 kierowca wjechał w urządzenia sterowania ruchem na przejeździe kolejowo-drogowym na skrzyżowaniu linii kolejowej nr 202
Na sygnale

Miał znaczną ilość narkotyków

Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają