Zabójstwo pod Stargardem. Zatrzymano dwóch mężczyzn (aktualizacja)
28 lutego 2026
0
Komentarze
8.33K wyświetleń
Redakcja
About Author
Wioletta Mordasiewicz
Tragedia we wsi Krąpiel pod Stargardem. Mężczyzna miał zabić swoją partnerkę. Do dramatycznych scen doszło w nocy z piątku na sobotę. Na miejscu od rana do wieczora trwały czynności śledczych.
– Potwierdzam, że doszło tam do zdarzenia o charakterze kryminalnym, więcej nie mogę powiedzieć – mówił nam przed południem w sobotę aspirant Wojciech Jędrych, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie.
Jak mówi nam jeden z mieszkańców, który poinformował nas o tragedii, w domu w którym mężczyzna miał zabić konkubinę, od lat bardzo źle się działo.
– Razem pili alkohol, były tam często awantury – usłyszeliśmy. – Interweniowała policja. On ją bił. Miał założoną niebieską kartę.
Jak ustaliliśmy Marcin W. wcześniej siedział już w więzieniu m.in. za pobicie i znęcanie się.
Mężczyzna kilkanaście miesięcy temu mocno pobił swoją konkubinę. Ledwo to wtedy przeżyła. Tym razem kobieta nie uszła z życiem z rąk oprawcy.
– Na ciele kobiety ujawniono szereg ran kłutych i tępych – informuje Julia Szozda z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. Więcej w nagraniu pod zdjęciami.
Aktualizacja, niedziela, 1 marca, godz. 13. Mówi Julia Szozda, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Szczecinie:
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają