Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia stowarzyszenie Potrzebny Dom zaprosiło dzieci z półkolonii letnich na zabawę mikołajkową.
Zorganizowano ją tradycyjnie w Zespole Szkół nr 5 przy ul. Śniadeckiego. Na najmłodszych czekało tam mnóstwo atrakcji; wspólne gry, tańce oraz świąteczne konkursy i słodki poczęstunek. Największą niespodzianką była oczywiście wizyta Świętego Mikołaja, który obdarował każde dziecko upominkiem i szerokim uśmiechem. Każde dziecko mogło wyjść z zabawy z tatuażem i zdjęciem z foto budki. A wszyscy wrócili do domu pełni radości i świątecznego nastroju.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀