Wolontariusze już działają na WOŚP. Niektórzy zaczęli grać już wczoraj
25 stycznia 2026
0
Komentarze
840 wyświetleń
Redakcja
About Author
Wioletta Mordasiewicz
W Sztabie WOŚP Stargard już od rana panuje gorąca atmosfera. Na ulice miasta wyjdzie dziś łącznie 150 wolontariuszy.
W nagraniu Stargard pod Szczęśliwą Gwiazdą mówi Małgorzata Nizińska, szefowa sztabu, który mieści się w siedzibie Hufca Stargard w Książnicy Stargardzkiej.
Informacje o zbiórkach i koncertach w powiecie tutaj
Fot. screen z nagrania UM w Stargardzie
Niektórzy stargardzianie zaczęli zbiórkę wczoraj. Przy ul. Konopnickiej 8 kilka godzin trwały kwesta i koncert. Spontaniczne wydarzenie współorganizowali Katarzyna Malec i Michał Paliwoda, właściciele Chłopskiej Chaty i Kawiarnia na Okrągło. Występowali: Mariusz Zarzeczny, Anna Blejder i Iwona Młotkowska. Można tam było posłuchać muzyki, zjeść kiełbaskę i wypić kawę. A przy okazji wrzucić datek do puszki.
-Widzimy się w niedzielę na Rynku Staromiejskim w Stargardzie – mówi Kasia Malec.
Zobacz film.
Jak co roku do kwestowania włącza się Piwnica pod Galerią:
– Gramy od godz. 18 – informuje Artur Słowik, właściciel. – Mamy atrakcyjne fanty i jeszcze bardziej atrakcyjne głosy! Będzie tradycyjny tort, kupa śmiechu i miłych wrażeń. Do końca świata i o jeden dzień dłużej!!!!
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7