Od 18 listopada Wody Miejskie zaczną funkcjonować w odremontowanym budynku przy ul. Okrzei 6.
-Informujemy, że 17 listopada (poniedziałek) Biuro Obsługi Mieszkańców będzie nieczynne w związku z przeprowadzką – zapowiada spółka Wody Miejskie.
W lutym ubiegłego roku załoga spółki przeniosła się do tymczasowej siedziby przy ul. Spokojnej 6. Wówczas ruszył generalny remont budynku przy ul. Okrzei. Zakres prac był bardzo szeroki; zmodernizowano dach, instalacje, ogrzewanie, wymieniono stolarkę okienną i drzwiową, wykonano termomodernizację.
Opuszczony budynek przy ul. Spokojnej (na zdj. niżej) spółka planuje sprzedać, bo jest jej niepotrzebny. Pieniądze ze sprzedaży zamierza przeznaczyć na inwestycje, w tym modernizację ujęcia wody. Chęć zakupu zabudowanej nieruchomości przy Spokojnej na cele publiczne wyraziło miasto. Pisaliśmy o tym tutaj:
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7