Wody Miejskie wracają do dawnej siedziby
Od 18 listopada Wody Miejskie zaczną funkcjonować w odremontowanym budynku przy ul. Okrzei 6. -Informujemy, że 17 listopada (poniedziałek) Biuro Obsługi Mieszkańców będzie nieczynne w związku z przeprowadzką – zapowiada […]
