Stargard w tańcu przeciwko przemocy (galeria, film)
15 lutego 2026
0
Komentarze
769 wyświetleń
Redakcja
About Author
Wioletta Mordasiewicz
Stargardzka odsłona ogólnoświatowej akcji przeciwko przemocy wobec kobiet pod hasłem „Jestem Miliard” odbyła się w minioną sobotę, 14 lutego, w centrum Stargardu.
Organizatorami wydarzenia byli Mariola Łada – Siwiec oraz Elżbieta Drobik, prezes Stowarzyszenia Edukacja – Zdrowie – Aktywność. Posłuchaj co mówią i zobacz taniec przeciwko przemocy, w którym wzięli udział Stargardzianie i Stargardzianki.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀