Dziś rano na ul. Czarnieckiego interweniowały służby. Zostały postawione na nogi przez kolejny, fałszywy alarm.
Osoba, która go zgłosiła najwidoczniej nie wzięła sobie do serca ostrzeżeń policji o tym, że jest to działanie szkodliwe, angażujące służby i przede wszystkim karalne. Niedawno pisaliśmy o kobiecie, która usłyszała zarzuty za podobne zgłoszenie w I LO.
O zarzutach i karze dla Mileny G., 22-latki, która została aresztowana, przyznała się do winy i dobrowolnie poddała karze więcej przeczytasz tutaj
Wniosek o ukaranie kobiety obejmuje 3 miesiące pozbawienia wolności oraz 2 lata ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 30 godzin miesięcznie. Ponadto prokurator wniósł o orzeczenie nawiązki w wysokości 10 tysięcy złotych na rzecz Skarbu Państwa oraz świadczenia pieniężnego w tej samej kwocie na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.
Wniosek uwzględnia także zaliczenie okresu rzeczywistego pozbawienia wolności na poczet kary oraz obciążenie podejrzanej kosztami sądowymi.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają