Policjanci ze Stargardu zatrzymali kierujących hulajnogą i rowerem. Obaj byli pijani.
-Jazda jednośladem pod wpływem alkoholu nie tylko poważnie zagraża bezpieczeństwu, ale również jest bardzo kosztowna – informuje asp. Justyna Siwarska z KPP Stargard. – Przekonało się o tym dwóch kierujących , którzy zdecydowali się wsiąść na swoje jednoślady po alkoholu.
Kierujący hulajnogą elektryczną miał 2,5 promila alkoholu. Rowerzysta – blisko promil. Otrzymali mandaty w wysokości 2,5 tys. zł.
KPP Stargard:
Policjanci regularnie prowadzą kontrole rowerzystów oraz użytkowników hulajnóg elektrycznych, zwracając szczególną uwagę na ich stan trzeźwości oraz sposób poruszania się po drogach. Niestety, wciąż zdarzają się osoby, które lekceważą podstawowe zasady bezpieczeństwa.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają