Rażące przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym odnotowała stargardzka policja.
Podczas kontroli prędkości na terenie powiatu stargardzkiego funkcjonariusze drogówki zatrzymali w Reptowie kierującą Peugeotem, która w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 40 km/h, jechała prawie 100 km/h.
– Kierująca została ukarana mandatem karnym wysokości 1500 zł – informuje asp. Wojciech Jędrych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie.
Na konto piratki trafiło 13 punktów karnych, zatrzymano jej też prawo jazdy.
KPP Stargard:
Przypominamy, nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. Chwila pośpiechu może kosztować bardzo wiele. Zwolnij. Jedź bezpiecznie. Przestrzegaj przepisów.
Fot. KPP Stargard
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają