Trwają kompleksowe termomodernizacje czterech kamienic przy ul. Wojska Polskiego.
Metamorfozę przechodzą budynki nr 21, 52, 54 i 54a. Na wszystkie inwestycje Stargardzkie TBS pozyskało duże dofinansowanie z Banku Gospodarstwa Krajowego.
-W kamienicach przy ul. Wojska Polskiego ściany wewnętrzne zostaną ocieplone, a nowe elewacje zdecydowanie poprawią estetykę całej ulicy – chwali się miasto. – Wyremontowane będą dachy i klatki schodowe. Pojawią się nowe okna i drzwi, a z mieszkań znikną piece – lokatorzy zyskają ciepło z miejskiej sieci. W dwóch mieszkaniach wykonane zostaną również toalety. Większe bezpieczeństwo zapewnią też nowe instalacje. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, termomodernizacje 4 kamienic powinny się zakończyć w maju.
Na inwestycje stargardzkie TBS zdobyło w sumie prawie 3 000 000 zł dofinansowania. To aż 90 proc. wartości wszystkich prac.
Źródło UM w Stargardzie
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7