W Dobrzanach otwarto wczoraj nową siedzibę dla lokalnej policji. Posterunek Policji znajduje się przy ul. Staszica 38-40.
Po zakończeniu obrad Rady Miejskiej, w Dobrzanach, 24 marca, otwarto nowy Posterunek Policji przy ul. Staszica 38–40. Wcześniej mieścił się przy tej samej ulicy, ale pod nr 25/37.
– Inwestycja została zrealizowana dzięki ścisłej współpracy władz gminy Dobrzany z Komendą Wojewódzką Policji w Szczecinie – informuje asp. Wojciech Jędrych, rzecznik KPP Stargard. – Nowy obiekt to przede wszystkim lepsze warunki pracy dla funkcjonariuszy oraz wyższy komfort obsługi mieszkańców. Nowoczesne pomieszczenia pozwolą na sprawniejsze wykonywanie codziennych obowiązków służbowych, a także przyczynią się do poprawy poziomu bezpieczeństwa w regionie.
W uroczystości uczestniczyli p.o. komendanta KPP Stargard mł. insp. Emil Ubych, burmistrz Dobrzan Paweł Filip oraz radni Rady Miejskiej w Dobrzanach.
-Podczas spotkania podkreślono, jak ważna jest współpraca samorządu i policji na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców – dodaje asp. Jędrych. – Nowy posterunek to kolejny krok w kierunku skuteczniejszych działań służb oraz budowania poczucia bezpieczeństwa wśród lokalnej społeczności.
W wydarzeniu uczestniczyli m.in. p.o. komendanta KPP Stargard mł. insp. Emil Ubych, burmistrz Dobrzan Paweł Filip oraz radni Rady Miejskiej.
Fot. KPP Stargard
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
9 marca kolej wprowadziła korektę rozkładu jazdy i nowe połączenia. Skorzystają na tym także stargardzianie oraz mieszkańcy powiatu stargardzkiego.Zyskają oni