Inspekcja transportu drogowego kontrolowała przewoźników
25 marca 2026
0
Komentarze
927 wyświetleń
Redakcja
About Author
Wioletta Mordasiewicz
Rutynową kontrolę przeprowadzili w Stargardzie, 19 marca, inspektorzy Wojewódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego w Szczecinie. Sprawdzili pojazdy przewoźników, w tym sześć autobusów Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Stargardzie. Posypały się mandaty.
Działania kontrolerów miały charakter rutynowy. Były prowadzone m.in. na terenie Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego przy ul. Towarowej. Sprawdzano tam pojazdy wykorzystywane do transportu ludzi, w tym też miejskie autobusy.
-W wyniku zrealizowanych kontroli, inspektorzy ukarali kierowców grzywnami nałożonymi w drodze dwóch mandatów karnych w związku ze złym stanem technicznym pojazdów oraz zatrzymali dwa dowody rejestracyjne autobusów – informuje WITD.
WITD w Szczecinie:
Kontrole przewozów osób odbywają się cyklicznie i mają na celu m.in. zwiększenie bezpieczeństwa przewożonych pasażerów.
Fot. Krzysztof Kozłowski
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7