Na redakcyjną skrzynkę otrzymaliśmy kilka dni temu informację o interwencji policji i zespołu medycznego we wsi Modrzewo, w gm. Suchań.
-25 grudnia pomiędzy godz. 21 a 22 w m. Modrzewo, gm. Suchań, agresywny napastnik podobno zaatakował ratowników i policjantów – informował internauta. – Na miejscu była także straż pożarna, więc coś się działo poważniejszego.
O sprawę pytaliśmy w stargardzkiej komendzie policji.
– Doszło tam do znieważenia ratowników medycznych – usłyszeliśmy od asp. Justyny Siwarskiej, oficer prasowego Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie.
Dziś, po powrocie z urlopu rzeczniczki Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie, mamy więcej informacji na temat tego zdarzenia, we wsi Modrzewo.
-Zespół ratownictwa medycznego został zadysponowany do napadu drgawek – informuje Natalia Dorochowicz, rzecznik WSPR. – Na miejscu wezwania znajdował się poszkodowany mężczyzna, lat 49. Podczas próby transportu przez ZRM do ambulansu, pacjent stał się agresywny słownie oraz fizycznie, a także groził ratownikom ostrym narzędziem. Zespołowi Ratownictwa Medycznego udało się wycofać.
Wezwano policję, która zajęła się agresywnym delikwentem.
Zdj. ilustracyjne
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają