Polski Cukier Kluczevia Stargard. Zaplanowali siedem sparingów
1 stycznia 2026
0
Komentarze
870 wyświetleń
Marcin Kaczan
About Author
Podobnie jak Błękitni, tak i drugi stargardzki trzecioligowiec rusza z przygotowaniami do rundy wiosennej. Kluczevia Stargard przedstawiła plan meczów kontrolnych.
Kluczevia drugi raz w swojej historii wywalczyła awans do 3. ligi i tym samym w trwającym sezonie jest beniaminkiem. Po rundzie jesiennej i dwóch meczach rozegranych awansem z rundy wiosennej, ekipa z Niemcewicza zajmuje 12. miejsce w tabeli, mając 9 punktów przewagi nad strefą spadkową.
Walka ligowa, jeśli tylko pogoda pozwoli, ruszy na przełomie lutego i marca. Kluczevia śladem innych drużyn rozpoczyna zatem przygotowania. W ramach meczów kontrolnych, na początek, czyli 10. stycznia, zagra sobie wewnętrznie. Tydzień później sprawdzi się na tle najprawdopodobniej rezerw Pogoni Szczecin, 24. stycznia uda się do Lechii Zielona Góra, a 31. stycznia stoczy sparing z Notecią Czarnków. Luty minie pod znakiem meczów testowych ze Świtem Szczecin (07. lutego), Stalą Jasień (14. lutego) oraz Dębem Dębno (21. lutego).
Najważniejsze informacje będziemy podawać na bieżąco.
fot.FB Kluczevia
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀