Działania „Truck & Bus” w powiecie stargardzkim przeprowadziła wczoraj policja. Na kierowców posypały się kary.
W środę, policjanci ruchu drogowego prowadzili na terenie powiatu stargardzkiego wojewódzkie działania „Truck & Bus”. Ich celem było zwiększenie bezpieczeństwa na drogach.
-Funkcjonariusze kontrolowali między innymi stan techniczny pojazdów ciężarowych i autobusów, czas pracy kierowców oraz ich trzeźwość – informuje stargardzka policja.
Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają