Na Broniewskiego zderzyły się cztery auta, trzy osoby w szpitalu
16 grudnia 2025
0
Komentarze
873 wyświetleń
Redakcja
About Author
Wioletta Mordasiewicz
Dziś na ul. Broniewskiego doszło koło południa do kolizji czterech samochodów, w tym ciężarówki.
Do kolizji doszło niedaleko stacji paliw przed rondem, gdzie zderzyły się cztery samochody, w tym ciężarówka, busik i dwa auta osobowe. Peugeot, jadący jako pierwszy, zatrzymał się na jezdni, pozostałe nie zdążyły wyhamować i na siebie ponajeżdżały.
-Trzy osoby pojechały do szpitala – informuje asp. Justyna Siwarska z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie.
Na drodze są utrudnienia w ruchu. Nie ma przejazdu od strony os. Pyrzyckiego w kierunku centrum.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają