Na stadionie przy ul. Ceglano rozegrano wczoraj nietypowy mecz. Piłkarze kontra dzieci. To była tylko jedna z wielu atrakcji, jakie przygotowano dla dzieci z placówek opiekuńczo – wychowawczych i z niepełnosprawnościami ze Stargardu.
Organizatorami wydarzenia byli Moto Anioły z Katarzyną Malec na czele i KP Błękitni Stargard.
Więcej w nagraniu:
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7