Mężczyzna zaatakował policjantów w sklepie. Trzy miesiące spędzi za kratami
25 września 2025
0
Komentarze
877 wyświetleń
Redakcja
About Author
Wioletta Mordasiewicz
Policjanci z Referatu Patrolowo- Interwencyjnego doświadczyli agresji ze strony mężczyzny, wobec którego podjęli interwencję. Zostali przez niego zaatakowani.
Funkcjonariusze Referatu Patrolowo – Interwencyjnego stargardzkiej komendy podjęli interwencję wobec mężczyzny, który awanturował się w jednym ze stargardzkich sklepów.
-Mężczyzna zakłócał porządek i nie reagował na prośby opuszczenia sklepu – informuje mł. asp. Ewa Majdzińska z KPP Stargard. – W trakcie przeprowadzanej interwencji mężczyzna, zachowywał się agresywnie i nie stosował się do wydawanych poleceń. Ponadto znieważał funkcjonariuszy używając słów obelżywych, naruszył ich nietykalność osobistą, a także groził im pozbawieniem życia.
Mężczyzna został zatrzymany. Następnego dnia usłyszał zarzut znieważenia umundurowanych funkcjonariuszy, naruszenia ich nietykalności cielesnej, kierowania wobec nich gróźb celem zaniechania przez nich czynności służbowej. Jeszcze tego samego dnia 47-latek stanął przed sądem. Decyzją sądu mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.
KPP Stargard:
Każdy, kto podnosi rękę na policjanta, znieważa go lub oczernia w oczach opinii publicznej, musi liczyć się z konsekwencjami. Każda próba ataku na funkcjonariusza spotyka się z natychmiastową i zdecydowaną reakcją wymiaru sprawiedliwości. Nie ma i nie będzie przyzwolenia na agresję wobec policjantów.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają