Upadek z wysokości w Marianowie. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala.
O zdarzeniu poinformowali druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Marianowie. Do nieszczęśliwego wypadku doszło przed południem przy ul. Brzegiem Jeziora. Mężczyzna wykonujące prace na dachu spadł z wysokości. Na miejscu były zespół ratownictwa medycznego, policja oraz OSP Marianowo.
– Na miejscu wezwania znajdował się poszkodowany mężczyzna lat 44 z urazem kręgosłupa i miednicy- informuje Natalia Dorochowicz, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie. – Pacjent przytomny, w stanie stabilnym, po dokonaniu niezbędnych medycznych czynności ratunkowych został przewieziony do szpitala.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
9 marca kolej wprowadziła korektę rozkładu jazdy i nowe połączenia. Skorzystają na tym także stargardzianie oraz mieszkańcy powiatu stargardzkiego.Zyskają oni