Prezydent Stargardu zaprasza na prezentację koncepcji zagospodarowania Rynku Staromiejskiego w Stargardzie.
O tym, że mieszkańcy chcieliby mieć rynek z prawdziwego zdarzenia pisaliśmy tutaj:
Jak informuje miasto, koncepcja jest gotowa. Będzie prezentowana w czwartek, 20 listopada o godz. 17 w lofcie amfiteatru.
-Przed nami spotkanie, podczas którego poznamy szczegóły przebudowy Rynku Staromiejskiego – informuje Urząd Miejski.– O nowym pomyśle na to ważne dla stargardzian miejsce opowie prezydent Rafał Zając, jego współpracownicy i architekci. Każdy, kto jest zainteresowany tym tematem, może przyjść i wyrazić swoją opinię.
Początek spotkania w lofcie amfiteatru w czwartek (20.11) o 17.
Więcej w nagraniu UM w Stargardzie:
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7