III liga piłkarska. Stargardzkie derby na inaugurację
21 lutego 2026
0
Komentarze
858 wyświetleń
Marcin Kaczan
About Author
Już w przyszłą sobotę rusza runda wiosenna w trzeciej lidze. W ramach przygotowań do niej zespoły Błękitnych i Polskiego Cukru Kluczevii rozegrały ostatnie sparingi.
Podopieczni Mateusza Silewicza sprawdzili się na tle Stilonu Gorzów, pokonując tę drużynę 2:1, natomiast ekipa Bartosza Bartłomiejczyka stoczyła mecz kontrolny z Dębem Dębno, wygrywając 6:0
Za tydzień Błękitni i Polski Cukier Kluczevia zainaugurują rundę wiosenną. Na początek zagrają przeciwko sobie, co oznacza, że czekają nas stargardzkie derby.
Mecz odbędzie się na Euroboisku przy ul. Ceglanej w Stargardzie, a rozpocznie najprawdopodobniej o godz. 13.
Jesienią przy Niemcewicza lepsi byli biało-niebiescy. Zwyciężyli wówczas z beniaminkiem 4:1.
Przypomnijmy, że Błękitni po całej rundzie jesiennej i jednym spotkaniu rozegranym awansem z rundy wiosennej uzbierali 26 punktów, co dało im 9. miejsce w tabeli.
Ekipa Polskiego Cukru Kluczevii rozegrała całą rundę jesienną i dwa mecze z rundy wiosennej. Z dorobkiem 25 punktów uplasowała się na 12. pozycji w tabeli.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀