Książnica Stargardzka zaprasza na spotkanie pn. "Menopauza, perimenopauza - aspekt fizyczny i emocjonalny", które odbędzie się w czwartek, 24 października w filii nr 2 Książnicy Stargardzkiej. Początek godz. 17. Gośćmi spotkania będą: Magda Trembecka - fizjoterapeutka i osteopatka oraz Anna Kario-Skoczylas - psychoterapeutka (terapia i edukacja). - Porozmawiamy o tym, co dzieje się z ciałem […]