Książnica Stargardzka zaprasza na spotkanie pn. „Menopauza, perimenopauza – aspekt fizyczny i emocjonalny”, które odbędzie się w czwartek, 24 października w filii nr 2 Książnicy Stargardzkiej. Początek godz. 17.
Gośćmi spotkania będą: Magda Trembecka – fizjoterapeutka i osteopatka oraz Anna Kario-Skoczylas – psychoterapeutka (terapia i edukacja).
– Porozmawiamy o tym, co dzieje się z ciałem i emocjami w czasie menopauzy i jak najlepiej zadbać o siebie w tym ważnym etapie życia – zachęcają organizatorzy. – Spotkanie otwarte dla wszystkich zainteresowanych.
Wstęp jest wolny.
