Swoje święto najmłodsi obchodzili podczas festynu zorganizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Stargardzie.
Wczoraj, 1 czerwca, dzieci mogły zajrzeć do budynku komendy, obejrzeć policyjne radiowozy, spotkać technika kryminalistyki, policję konną oraz strażaków. Więcej w nagraniu, mówi asp. Wojciech Jędrych, rzecznik KPP Stargard. Niżej relacja filmowa.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7