O losach oddziału ginekologiczno – położniczego w Stargardzie debatowano dziś na sesji Rady Powiatu Stargardzkiego.
Posłuchaj skrótu debaty radnych, wywołanej przez klub Prawa i Sprawiedliwości, który twierdzi, że są plany likwidacji porodówki w stargardzkim szpitalu.
W tej sprawie czekamy na stanowisko Katarzyny Kazojć, dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Stargardzie.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7