Zespół Poszukiwań i Identyfikacji Osób ze stargardzkiej komendy policji po raz kolejny wykazał się skutecznością. Zatrzymano następną osobę, która ukrywała się przed Temidą.
– W wyniku prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili miejsce pobytu mężczyzny poszukiwanego listem gończym – informuje KPP Stargard.– Ukrywał się na terenie powiatu myśliborskiego. Poszukiwany został zatrzymany i doprowadzony do jednostki penitencjarnej.
O ostatnich zatrzymaniach 8 osób w jeden weekend pisaliśmy tutaj
KPP Stargard:
Policja przypomina, że ukrywanie się przed organami ścigania nie oznacza uniknięcia odpowiedzialności. Dzięki konsekwentnym działaniom funkcjonariuszy sprawy osób poszukiwanych znajdują swój finał, a sprawcy przestępstw odpowiadają za swoje czyny.
Fot. KPP Stargard
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają