Na sygnale

26-latka próbowała włamać się do lokalu gastronomicznego. Pomagał jej 50-latek

Redakcja

Redakcja

About Author

Wioletta Mordasiewicz

Dzięki szybkiej reakcji i skutecznym działaniom policjantów udało się zapobiec włamaniu do jednego z lokali gastronomicznych w Stargardzie.

Do zdarzenia doszło podczas nocnej służby, kiedy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o możliwej próbie włamania.

Policjanci natychmiast udali się pod wskazany adres.

-W trakcie dojazdu jeden z funkcjonariuszy zauważył osobę ubraną na czarno, która przy użyciu łomu próbowała wyważyć drzwi do lokalu gastronomicznego – informuje stargardzka policja. –  Na widok policjanta sprawca podjął próbę ucieczki.

Po krótkim pieszym pościgu mundurowi zatrzymali podejrzaną. Okazała się nią 26-letnia kobieta. To jednak nie był koniec działań funkcjonariuszy. Dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji już po kilku godzinach zatrzymano również drugiego sprawcę – 50-letniego mężczyznę.

Oboje usłyszeli zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Szybka i zdecydowana reakcja policjantów pozwoliła skutecznie zapobiec przestępstwu oraz zabezpieczyć lokal przed włamaniem.

Fot. KPP Stargard 

"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zostaw komentarz

Może Ci się spodobać

Na sygnale

Uszkodzone urządzenia sterujące na przejeździe kolejowym w Lisowie

1 marca ok. godziny 23:30 kierowca wjechał w urządzenia sterowania ruchem na przejeździe kolejowo-drogowym na skrzyżowaniu linii kolejowej nr 202
Na sygnale

Miał znaczną ilość narkotyków

Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają