26-latka próbowała włamać się do lokalu gastronomicznego. Pomagał jej 50-latek
25 maja 2026
0
Komentarze
1.44K wyświetleń
Redakcja
About Author
Wioletta Mordasiewicz
Dzięki szybkiej reakcji i skutecznym działaniom policjantów udało się zapobiec włamaniu do jednego z lokali gastronomicznych w Stargardzie.
Do zdarzenia doszło podczas nocnej służby, kiedy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o możliwej próbie włamania.
Policjanci natychmiast udali się pod wskazany adres.
-W trakcie dojazdu jeden z funkcjonariuszy zauważył osobę ubraną na czarno, która przy użyciu łomu próbowała wyważyć drzwi do lokalu gastronomicznego – informuje stargardzka policja. – Na widok policjanta sprawca podjął próbę ucieczki.
Po krótkim pieszym pościgu mundurowi zatrzymali podejrzaną. Okazała się nią 26-letnia kobieta. To jednak nie był koniec działań funkcjonariuszy. Dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji już po kilku godzinach zatrzymano również drugiego sprawcę – 50-letniego mężczyznę.
Oboje usłyszeli zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.
Szybka i zdecydowana reakcja policjantów pozwoliła skutecznie zapobiec przestępstwu oraz zabezpieczyć lokal przed włamaniem.
Fot. KPP Stargard
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają