-Na mostku przy ul. Kazimierza Wielkiego znajduje się zniszczona doniczka z kwiatkami – poinformował nas internauta.
Na mostku przy ul. Kazimierza Wielkiego wiszą resztki po plastkowej doniczce, w której były kwiaty.
-Jak ma być ładnie, jeśli nie potrafimy uszanować tego co mamy? – pyta mieszkanka ul. K. Wielkiego.
Okazuje się, że nie był to akt wandalizmu, jak początkowo sugerowali nam internauci. Zniszczenie skrzynki z kwiatami wynikało z sytuacji zdrowotnej mieszkańca. Osoba niepełnosprawna dostała tam wczoraj rano ataku epilepsji. Pomagali jej życzliwi mieszkańcy, przyjechała też karetka pogotowia ratunkowego.
Fot. internauta
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀