Interwencje

Zniszczona skrzynka z kwiatami na mostku nad Iną

Redakcja

Redakcja

About Author

Wioletta Mordasiewicz

-Na mostku przy ul. Kazimierza Wielkiego  znajduje się zniszczona doniczka z kwiatkami – poinformował nas internauta. 

Na mostku przy ul. Kazimierza Wielkiego wiszą resztki po plastkowej doniczce, w której były kwiaty. 

-Jak ma być ładnie, jeśli nie potrafimy uszanować tego co mamy? – pyta mieszkanka ul. K. Wielkiego.   

Okazuje się, że nie był to akt wandalizmu, jak początkowo sugerowali nam internauci.  Zniszczenie skrzynki z kwiatami wynikało z sytuacji zdrowotnej mieszkańca. Osoba niepełnosprawna dostała tam wczoraj rano ataku epilepsji. Pomagali jej życzliwi mieszkańcy, przyjechała też karetka pogotowia ratunkowego. 

Fot. internauta 

"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zostaw komentarz

Może Ci się spodobać

Interwencje

Śmietnisko za restauracją jak było, tak jest

– Tam cały czas jest to samo – mówi pani Anna ze Stargardu, która zgłosiła sprawę bałaganu naszej redakcji. –
Interwencje

Wyżłobienie w „zebrze” przy SP7

Przy Szkole Podstawowej nr 7 w Stargardzie od strony placu Majdanek jest w jezdni dosyć duże zapadlisko na przejściu dla