Zamkną na dwa dni wejście do izby przyjęć szpitala
23 lutego 2026
0
Komentarze
797 wyświetleń
Redakcja
About Author
Wioletta Mordasiewicz
Dyrektor szpitala w Stargardzie informuje o utrudnieniach, jakie będą 24 i 25 lutego w związku z budową Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Stargardzie.
-Nastąpi czasowa zmiana organizacji dojścia oraz dojazdu do Planowej Izby Przyjęć – budynek B – wejście 22 – informuje w komunikacie Katarzyna Kazojć, dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Stargardzie.
Dojście do Planowej Izby Przyjęć ( z drugiej strony szpitalnego budynku) możliwe będzie przez:
• wejście K25
• wejście A26
• wejście A27 (winda).
Wejście do Planowej Izby Przyjęć będzie dostępne z poziomu -1, przy Oddziale Chirurgicznym Ogólnym (przy windach).
– Prosimy o zwracanie uwagi na oznaczenia kierunkowe na terenie szpitala oraz o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac – dodaje dyrektor.– Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzkie Amazonki przeszły ulicami Stargardu. Takie marsze będziemy organizować cyklicznie Bożena Świątczak prezes Stokrotek w Stargardzie Ulicami Stargardu przeszedł 7