Na ul. Szczecińskiej w Stargardzie 1 września wieczorem był wypadek z udziałem osobówki i motocykla.
Na ul. Szczecińskiej był wypadek z udziałem osobówki i motocykla.
– Doszło tam do zderzenia renault z motocyklem, którym jechały dwie osoby – informował nas wczoraj mł. bryg. Paweł Różański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Stargardzie.
Na miejscu działały służby: policja, strażacy i zespół ratownictwa medycznego, który zajął się poszkodowanymi, którzy jechali motocyklem. Droga była przez pewien czas zablokowana. Jak informuje policja, dwie osoby, które jechały motocyklem, zostały przetransportowane do szpitala.
O przyczynie zdarzenia mówi mł. asp. Ewa Majdzińska:
–Kierowca renault wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocyklowi, który jechał w kierunku centrum – informuje policjantka. – Dwie osoby zostały zabrane do szpitala.
Fot. Fotografia Ratownicza Stargard
"Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀
Stargardzka policja zatrzymała mieszkańca Stargardu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków, trafił na trzy miesiące za kratki. – Policjanci nieustannie zwalczają