Interwencje Tynk leci ludziom na głowy 18 czerwca 2026 0 Komentarze 1.66K wyświetleń RedakcjaAbout AuthorWioletta Mordasiewicz -Sypie się z budynku przy ul. Rzeźniczej 4B! – taki alarm wpłynął na redakcyjną pocztę Info Stargard. Sprawa dotyczy budynku przy Rzeźniczej 4. – To niebezpieczne dla przechodniów – opowiada. – Płaty spadają na chodnik, którym chodzą przecież ludzie. Administratorem budynku jest AdDom. Sprawę zgłosiliśmy straży miejskiej. Czekamy na stanowisko administratora. Fot. internauta "Postaw nam kawę i dodaj energii do dalszego tworzenia" 🚀